Příplatkové služby

Nikdy nedostanete druhou šanci udělat dobrý první dojem

Screenshot_5_8_2014_19_17-e1407259105305 Vizitkou každého podnikatele nebo firmy je to nejjednodušší, nejlevnější a v době internetu základní způsob prezentování se – webová stránka. Konkurence je na každém místě a v každému segmentu podnikání. Zkušenosti potvrzují, že kdo nemá webovou stránku, jako by ani nebyl. Tak jako i v osobním životě, tak i na internetu rozhoduje prvních pár sekund, jestli se bude líbit nebo ne. Proto je velmi důležité, aby jste návštěvníka Vaší webové stránky zaujali a on Vám daroval svůj drahocenný čas tím, že si jí prohlédne.

Pro Habadey zákazníky jsme proto připravili možnost vylepšit, nebo úplně přepracovat, nebo vyrobit jejich první webovou stránku, za kterou se nebudou muset stydět a bude splňovat poslední trendy a nároky na profesionální webové stránky, včetně jejich zobrazovaní na mobilných zařízeních a tabletech nebo „virtuální prohlídky“. My zabezpečíme „jak“ prezentovat a podnikatelé i firmy nám musí poskytnout „co“ prezentovat – texty, fotky, videa, cokoliv, co má v jejich segmentu podnikání význam a co očekávají jejich zákazníci. Jestli to neumějí, nebo to nevědí, tak víme, kde se to dá pořídit. Potom se dá smysluplně dělat „online marketing a reklama“, kterou jsme již výše popsali.

Taky jsme připraveni se o Vaši webovou stránku následně postarat, abyste se mohli plně věnovat Vašemu podnikaní, a my se zase budeme věnovat tomu našemu.

Webová stránka může být:

Jednoduchá
Složitejší
Základ pro obchodování na internetu
A la carte…


Lepší jednou vidět, než stokrát slyšet

 Představte si, že se postavíte do středu nějaké restaurace, hotelu, firmy, muzea nebo prostoru v přírodě, ve městě a otočíte se kolem sebe z tohoto místa – uděláte 360 stupňů – a všechno si prohlédnete. Hezký pohled, že? Má to ovšem háček. A to ten, že tam musíte fyzicky taky být!

A teď si představte, že si na internetu právě hledáte nějakou restauraci, hotel, firmu, nebo muzeum, kterou chcete navštívit a můžete udělat to samé, bez toho, abyste tam fyzicky byli – jednoduše si to místo prohlédnete. Na webové stránce dané restaurace bude její „virtuální prohlídka“, což je technologie, pomocí které si ji dokážete z 360 stupňů prohlédnout, jakoby jste tam byli.

Průzkumy potvrzují, že „virtuální prohlídka“ zvyšuje návštěvnost a přitahuje zákazníky mnohem více, než jenom popis, fotky a videa. My lidé jsme vysoce vizuálně vnímavý. Pokud se tedy návštěvník webové stránky rozhoduje mezi restaurací nebo obchodem s virtuální prohlídkou nebo bez, tak si asi domyslíte, kam ho to potáhne více. Jenom poslední otázka – podle čeho jste si naposledy vybírali dovolenou v Chorvatsku? Jenom podle popisu? Nebo taky podle fotek, videí nebo virtuálních prohlídek toho apartmánu, kam jste chtěli jet?


Příběhy, které píše sám život

 Email zná už asi každý, ale ne všichni v rámci firem mají přístup k vlastnímu firemnímu emailu a to s vlastním firemním jménem – doménou. Žádný seznam.cz, gmail.com nebo něco od někoho jiného! Svojí vlastní! Tak, jak to máme my – například info@habadey.eu nebo taky info@habadey.cz. A není problém si email taky synchronizovat, prohlížet, odesílat, napsat nový email na svém počítači, notebooku, tabletu nebo mobilu a je jedno jakou značku počítače, tabletu nebo mobilu máte nebo jakou tam má technologii (musí však email podporovat, co většina novodobých dotekových mobilů určitě zvládne). A pokud si na mobilu nebo tabletu projedete Vaše emaily a něco vymažete, něco přečtete, něco napíšete, tak se nic neztratí a budete to mít pořád stejné na všech Vašich dalších zařízeních, kde máte email nastaven.

A teď 2 zprávy:
– dobrá zpráva – pro nás není problém Vám udělat email i pro Vaší rodinu. Jako například Josef Novák můžete mít svojí vlastní adresu josef@novak.cz. Nebo taky pepo@novak.cz, pepik@novak.cz. A Vaše rodina tak bude mít vlastní adresu jméno@novak.cz – to nemá jen tak každý a je to Vaše, jenom Vaše! – špatná zpráva – doména „novak.cz“ už volná asi není. Ale možná bude jiná „novak.eu“, nebo „novak.info“. Řešení určitě najdeme.

Pro ty, kterým email už nestačí a chtějí mít sebou celou „kancelář“, není problém mít na svém počítači, notebooku, tabletu nebo mobilu taky svůj kalendář, kontakty, poznámky atd., a to na všech zařízeních najednou a se všemi údaji. V každém okamžiku víte, kde máte být, co máte dělat, nebo jestli Vám přišel email. Divili byste se, ale tenhle téměř standard je pro mnohé lidi velká novinka.

Jestli hledáte „vyšší dívčí“ a komunikace emailem pro Vás není nebo Vám nevyhovuje, tak pro Vás máme „firemní sociální síť“.


Cloud, klaud, mráček

 Pokud žijete v České republice a nevyhýbáte se médiím, tak jste už určitě tato slova museli slyšet. Abychom to však řekli hezky česky a velice to zjednodušili. Vaše počítačové aplikace (jako například účetnictví, práce s klienty, personalistika, vzdálený portál) můžou být také v „cloudu/klaudu/mráčku“, to znamená na vzdálených počítačích na internetu, a Vy k nim budete moci přistupovat a využívat je odkudkoliv, na jakémkoliv zařízení a za úplně jiné peníze než doposud. Nebudete tedy muset nevyhnutně sedět v práci, aby jste museli pracovat. Nebo taky můžete. Pro podnikatele a firmy to poskytuje obrovské množství výhod. A jestli takové aplikace ještě nemáte, tak my jich pro Vás už teď máme víc než 300, stačí si vybrat a začít je používat.

Jak můžete vidět, máme toho pro Vás opravdu Habadey!