O nás

Vyhledávání informací online patří dle různých zdrojů k jedné z nejpopulárnějších aktivit a věnuje se jí více než 80% uživatelů internetu. Přestože je vyhledávání informací tak populární, není jednoduché vyhledat potřebnou informaci včas, podle jasné logiky s relevantním obsahem a v jazyce, kterému bude uživatel rozumět.

Na druhé straně je podle Evropské komise v Evropě téměř 23 milionů malých a středních firem, které reprezentují 99% všech podnikatelských subjektů a jsou základem ekonomiky. 92% firem z tohoto sektoru tvoří tzv. mikro firmy do 10ti osob s obratem menším než 2 mil. EUR. Část z těchto 23 milionů firem se snaží prezentovat na internetu a zaujmout zákazníky, což není vždy jednoduché. Omezené rozpočty na reklamu, marketing, velká konkurence, nedostatek času, neznalosti technologií a silně lokálně orientované podnikaní jim nedávají velkou šanci se zviditelnit a přilákat nové zákazníky.

Jsme profesionálové, kteří se dlouhodobě věnují internetu, reklamě na internetu, novým informačním technologiím a řešením usnadňující firmám a podnikatelům v jejich podnikání. Proto jsme se rozhodli vytvořit Habadey, abychom Vám usnadnili Váš život, postarali se o to, čemu nemůžete věnovat čas a taky tomu, čemu nerozumíte, a stali jsme se vaším externím partnerem, o kterého se můžete opřít.