Kariéra

Pokud hledáte stabilní a dlouhodobé zaměstnání, jste tu správně.

Jsme ambiciózní společnost, co do svých řad hledá cílevědomé kolegy a kolegyně. Pokud tedy dokážete zaujmout a ukázat, že jste „ten“ nebo „ta“, koho hledáme, budeme rádi, pokud se stanete členem našeho týmu.

Hlavním cílem je vytvoření stabilního a dlouhodobě fungujícího týmu lidí, kde se všichni budou těšit z práce a říkat si, ať už je zase PONDĚLÍ.
Takže, hledáte-li něco na chvíli, nejste pro nás vhodný kandidát.

A abyste nás na pohovoru zaujal, musíte se samozřejmě připravit.
Měl byste zvládat práci na PC, jak s Wordem, tak i s Excelem, a hlavně používat internet. Nikoliv pro zábavu, ale pro skutečnou práci a proto opravdu požadujeme, abyste nic nepředstíral, jelikož opak se velmi rychle ukáže…

Před pohovorem doporučujeme si důkladně přečíst naše stránky www.habadey.cz, protože jako první úkol Vás na osobním pohovoru čeká to, že si střelíte roli prodejce a pokusíte se nás zaujmout tak, abychom se stali Habadey klientem. Nebudeme Vás ale trápit příliš dlouho, celý pohovor zvládneme během 10-ti minut, kde poznáme, jak si opravdu stojíte a jestli Vás přivítáme v týmu.
Abychom si mohli popovídat, potřebujeme Váš životopis spolu s průvodním dopisem, kde popíšete, co jste dělal, a my věděli, s kým máme tu čest. Všechno to pošlete na náš email a domluvíme si termín pohovoru.

Budeme upřímní, nehledáme modelky, manekýny, ale skutečné lidi z Česka a Slovenska (kteří mluví česky nebo slovensky), co umí a hlavně chtějí pracovat, mají příjemný hlas, vystupování a baví je komunikovat s lidmi. Je nám jedno, jestli jsi starší nebo mlaďoch, ženatý, rozvedený nebo svobodná matka. Naši zákazníci jsou také jenom lidé, tudíž chceme, aby s nimi i lidé komunikovali. A jakmile si na našem webu pročtete, co a jak děláme, tak to jistě pochopíte.

Jestli Vás opravdu Habadey zaujalo, tak nás prosím kontaktujte!