Balíčky

Habadey je o službách, a proto máme připravené různé balíčky a extra služby, aby si každý mohl najít to, co ho zajímá. Pro více informací si je rozklikněte kliknutím na název:

Types-of-Internet-Marketing-2-e1407228168741 Jak jsme již napsali v části „O nás“ našeho webu, tak vyhledávaní na internetu je velice důležité, a proto by měl každý podnikatel nebo firma mít zájem na tom, aby si ho jeho potenciální partneři nebo zákazníci na internetu dokázali najít. Proto existuje „online reklama a marketing“ a dělá se to různým způsobem. Může to stát opravdu hromadu, hromadu peněz nebo to může být za normální peníze s dobrým výsledkem.

Zjednodušeně řečeno – děláme to formou placené reklamní pozice v internetových vyhledávačích v Čechách i na Slovensku. Tímto zaindexováním zajistíme co největší a pravidelně se opakující počet návštěvníků na webových stránkách Habadey zákazníků. To není samozřejmě vše, máme k tomu ještě další vlastní technologie a know-how, aby to správně fungovalo.

Díky této službě zabezpečíme mnohonásobně vyšší denní počet „prokliků“ („proklik“ je kliknutí na odkaz ve vyhledávači, po kterém se návštěvník ocitá na webových stránkách Habadey zákazníka), čímž Vám přineseme větší počet klientů, vyšší obrat a vyšší zisk.

sales-discount-picture-e1407227908838 V době internetu, slevových portálu a různých dalších „motivátorů“, nemůžeme zůstat stranou. Tohle nebude žádná „masovka“, ale promyšlený zvýhodněný nákup produktů a služeb za výhodnější ceny pro Habadey zákazníky. Bude to na základě Vašich požadavků a nikoliv na základě toho, co vám internet nebo slevové portály nabízí.
Jako první oblast, kterou chtějí Habadey klienti řešit jsou „koupelny“ a „sociální zařízení“. Nic proti tomu, vždyť jak říkají Slováci: „podľa záchoda, poznáš kultúru národa“. A my to řešení v oblasti výhodného nákupu a realizace koupelen a sociálních zařízení už máme.
eu-flag-150x150 Podnikání je každodenní boj o přežití. Někdy se daří lépe, někdy hůře. Pokud se zeptáte kteréhokoliv podnikatele nebo firmy na celém světě co řeší, dostane se Vám odpovědi, že řeší peníze. Aby měli jak zaplatit lidi, provozní náklady a samozřejmě u firem plánujících v dlouhodobém horizontu, aby zbylo na investice do budoucna. Konkurence je veliká a každý se chce nějak odlišit, investovat, protože to, co dnes plně postačovalo, může být zítra málo. Zákazník se může poohlédnout po jiném dodavateli, který nabízí nové funkce, materiály nebo lepší přidanou hodnotu za stejnou cenu ve stejné nebo lepší kvalitě. Ale kde na to vzít?

Slyšíme o nich dnes a denně všude okolo sebe, to dobré i to zlé, jenže realita je taková, že tady jsou – EU FONDY. Obrovský zdroj peněz, ze kterého čerpáme málo jsou k dispozici, jenže je to velice složité a člověk se nepoznaného bojí. Věděli jste například, že firmy můžou své zaměstnance proškolit, zvýšit jejich kvalifikaci, aby lépe pracovali a z EU fondů získat až 100% krytí? Kdo vám dnes něco zaplatí v plné výši?

Dotace není jenom pro ty největší, ale také pro malé a střední firmy! A existují i jiné EU programy, o kterých ani nevíte… Dnešní svět je postaven na informacích a ten, kdo má informace včas a aktuální se dokáže nejen dobře rozhodnout, ale i lépe plánovat do budoucna a získat tím i větší konkurenceschopnost. Informace, které získáte ze školení Vám ukáží nejnovější trendy v oboru, jiný pohled na danou problematiku a tím podpoří i nové nápady zaměstnanců, Vašich zaměstnanců. Potom už bude záležet jen na Vás jak danou kreativitu Vašich zaměstnanců podpoříte a budete dále rozvíjet.

Vyznat se v EU fondech, požadavcích, procesech, co se hodí, co nikoliv a jak tu žádost dobře napsat není něco, co se dá nastudovat ve večerní škole. Chce se tomu systematicky věnovat, studovat, mít něco za sebou a taky získat zkušenosti. Tohle Habadey nemá a ani nechce. Ale v Habadey máme kontakt na partnera, který tohle umí zabezpečit. Stejně tak máme i nastavený proces, abychom to mohli tomu partnerovi říct a on vás kontaktoval přímo, protože jeho zaměstnanci vědí, na co se ptát a který EU program bude pro Vás nejvýhodnější. Klidně je možné, že budete moci čerpat z více EU programů a získat peníze na různé projekty.

No jo, ale to všechno něco stojí! A Vás to bude stát pouze „těžké rozhodnutí” v tom, že když s námi budete hovořit, tak musíte pouze najít odvahu nám o tom říct a my tu informaci posuneme dál. EU fondy jsou tady a jestli se nebudou čerpat, propadnou. A nic z nich nebude! A proč bychom to v Habadey dělali? No protože Habadey je o službách pro podnikatele a firmy. A tohle je služba, kdy posunem informaci z jednoho místa na druhé. Museli bychom se studem propadnout, kdybychom za tohle od Vás chtěli peníze…

Image-Dnes-18-29-491-e1407227129373 Kolikrát v životě potřebuje podnikatel nebo firma v něčem poradit, co kde sehnat, nebo vybavit, nebo něco zařídit? Asi dost často. Hlavně v případech, kdy o té dané věci moc neví, nebo tomu nerozumí. Problém je, že ta špatná rozhodnutí stojí čas a peníze. Habadey „externí asistent/telefonický operátor“ je někdo, komu můžete zavolat, jestli Vám dokáže pomoci nebo poradit. Nehrajeme si na „děda vševěda“, berte to jako možnost se na někoho obrátit, kdo se bude snažit Vám pomoci.
solution ale velmi často se zaměňuje s tím druhým“ Tolik praví anekdota.

Jako podnikatel nebo firma můžete mít nejlepší službu nebo produkt na světě, nejdokonalejší, nejpropracovanější a taky i nejlacinější. Ale dokud nemáte zákazníky, kteří budou za ty služby a produkty platit, tak je podnikatel či firma odsouzená k zániku. Zákazníci se získávají činností, které se říká prodej. A prodej je „umění“, kombinace znalostí, zkušeností, psychologie a taktiky a neexistuje žádná šablona na světě, podle které máte zaručeno, že opravdu prodáte, jestli se podle ní budete řídit. Tyto „vzácné kombinace“ se vyskytují u speciálního druhu lidí, kterým se říká prodejci. Poslední průzkumy odhalili, že je úplně jedno, jestli je prodejce introvert nebo extrovert, každý z nich má svojí cestu. Podstatné je, že prodejce informuje zákazníka, že má službu nebo produkt, který potřebuje. Habadey zákazníci jsou mnohdy podnikatelé a malé a střední firmy, takže tyto informace Habadey má a můžete ho tedy brát jako svoje „externí obchodní oddělení“. I s pár třídami základní školy si podnikatel nebo firma dokáže rychle spočítat náklady na prodejce – plat, odměny, odvody, auto, mobil, notebook a tak dále. A to jsou panečku nemalé investice.

My to děláme jinak. Toho prodejce budeme dělat za Vás a při každé příležitosti, kdy to bude vhodné, budeme prodávat Vaše služby a produkty. Lidé rádi mluví, jaké mají starosti, co jim schází, co potřebují. A my budeme pečlivě naslouchat a ve vhodnou chvíli začneme mluvit taky. O službách a produktech našich Habadey zákazníků. A tím budeme za Vás dělat to nejstarší řemeslo na světě. Prodávat.

Queen-Icon-e1411458008569 Je zcela samozřejmé, že královské výhody musí mít určitý standard. Je nemyslitelné, aby v současném světě komunikoval seriózní podnikatel nebo firma prostřednictvím emailových adres, které neodpovídají názvu jeho firmy nebo službám či produktům, které poskytuje. Emailová adresa se ​​stala každodenní součástí práce, tak jako např. pero na jeho pracovním stole. Každý zaměstnanec musí disponovat vlastní emailovou adresou, aby mohl komunikovat s externím prostředím (s dodavateli, odběrateli, úřady, …). Habadey Vám proto poskytne dostatek místa pro Vaši emailovou komunikaci a pro neomezený počet emailových adres. V praxi to znamená, že pro celou společnost budete mít 50 GB emailového prostoru na Vaší firemní doméně (vasefirma.cz), bez ohledu na to, kolik emailových adres nebo tzv. distribučních skupin (např. obchod@vasefirma.cz pro celé obchodní oddělení) budete chtít používat. Emailový prostor je samozřejmě možné navyšovat dle Vašich požadavků.

Tato královská výhoda se dá využít pro privátní účely, záleží na jenom Vás jak je využijete (ať pro firmu nebo pro sebe). To znamená, že celá rodina pana Nováka bude mít emailovou adresu např. ve formátu jmeno@novak.cz. Stejně jako máte celý život vlastní rodné číslo, můžete mít i vlastní emailovou adresu s Vaším jménem.

Pro zákazníky z České republiky najdete ceny v Kč zde

start

145 €

ročně
 Přijít, vidět, zvítězit start Slevička by nebyla? Za peníze v Praze dům Přítel na telefonu Nejstarší řemeslo na světě je prodej Ke královi královnu

mini

255 €

ročně
 Přijít, vidět, zvítězit mini Slevička by nebyla? Za peníze v Praze dům Přítel na telefonu Nejstarší řemeslo na světě je prodej Ke královi královnu

pro

465 €

ročně
 Přijít, vidět, zvítězit pro Slevička by nebyla? Za peníze v Praze dům Přítel na telefonu Nejstarší řemeslo na světě je prodej Ke královi královnu

king

905 €

ročně
 Přijít, vidět, zvítězit king Slevička by nebyla? Za peníze v Praze dům Přítel na telefonu Nejstarší řemeslo na světě je prodej Ke královi královnu

*Všetky uvedené sumy sú bez DPH. K sume je potrebné pripočítať aktuálnu sadzbu DPH (20%).